ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Із незаконного обігу вилучили паливно-мастильні матеріали загальної вартості понад 570 тисяч гривень

Дата: 10-01-2018, 16:05.

Із незаконного обігу вилучили паливно-мастильні матеріали загальної вартості понад 570 тисяч гривень Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області викрили АЗС, яка працювала без дозвільних документів та вилучили пальне на суму більше 570 тисяч гривень. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

У рамках проведення операції «Акциз-2018» встановлено, що на території області посадові особи одного з підприємств на власній автозаправній станції здійснюють зберігання та реалізацію паливно-мастильних матеріалів (бензину, дизельного палива та газу) без необхідних дозвільних документів на цей вид підприємницької діяльності.

Із незаконного обігу вилучили паливно-мастильні матеріали загальної вартості понад 570 тисяч гривень


За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено 25 тисяч 346 літрів паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю більше 570 тис. грн та обладнання, що використовувалось у незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого склала 1 млн 322 тис. гривень.
За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення. Триває подальша перевірка.

Теги: черкаси, черкаська область, паливно-мастильні матеріали, ГУ ДФС, незаконний обіг


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o