КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані відбувся Різдвяний вертеп

Дата: 10-01-2018, 20:50.

В Умані відбувся Різдвяний вертеп 7 січня біля головної ялинки міста відбулося відкриття Різдвяного вертепу «Нова радість стала». Ініціатором проекту стала уманська художниця Одарка Дьома-Пісна, організовано свято відділом культури Уманської міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманського міськвиконкому.

З привітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська: «Щиро вітаю Вас та Ваші родини з Різдвом Христовим! Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя. Маю надію, що любов до нашого міста, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати усім нам головним пріоритетом на майбутнє».

Усі охочі мали змогу відчути справжню атмосферу Різдва завдяки театралізованому оформленню вертепу. Адже вертеп – одна із найяскравіших традицій Різдва, яку українці бережуть протягом багатьох століть.

Зробити святкування кращим та яскравішим допомогли такі колективи, як: ансамбль «Дивограй» та «Дивограйчик» музичної школи №1, вокальне чоловіче тріо «Гонта», народний аматорський театр малих форм «Реверанс».

Теги: черкаси, черкаська область, Різдво, свято, вертеп, концерт, Умань


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS