КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Червонослобідський ДНЗ відзначив ювілей

Дата: 10-01-2018, 19:38.

Червонослобідський ДНЗ відзначив ювілей На святкування ювілею червонослобідського дошкільного закладу, яке відбулося наприкінці грудня у місцевому Будинку культури, зібралися і односельці, і гості. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській райраді.

Захід розпочався зі святкового «звіту» дошкільнят, які в ігровій формі показали процес будівництва і здачі в експлуатацію приміщення ДНЗ у 1992 році.
До участі в концертній програмі залучили навіть наймолодших вихованців ДНЗ. Так, трирічні малюки з групи «Дзвіночки» порадували присутніх таночком «Мама-киця научає». А демонстрація дітьми костюмів, виготовлених батьками дітлахів із підручних матеріалів - пластикового посуду, клейонки, картону та штучних квітів, взагалі викликала захоплення присутніх. Як і фінальний номер − флешмоб «Ми щасливі діти» у виконанні вихователів та дітей.

Окрім того, як і годиться, іменинники не залишилися без подарунків. Як розповіла сільський голова Червоної Слободи Зінаїда Михайленко, серед іншого іменинники отримали сертифікат на 50 000 гривень. За ці кошти планують придбати нові ліжка в групу «Калинка».





Теги: черкаси, черкаська область, Червона Слобода, ДНЗ, ювілей, святкування


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS