СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Зниклу дівчину-підлітка з Черкас знайшли у Шполі

Дата: 11-01-2018, 12:41.

Зниклу дівчину-підлітка з Черкас знайшли у Шполі До Черкаського відділу поліції звернулася жінка з повідомленням про зникнення 14-річної доньки. За словами матері, дівчина серед білого дня пішла до магазину і зникла. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Правоохоронці встановили, що школярка може перебувати в місті Шпола, де проживає її подруга. До її пошуків були залучені правоохоронці Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області і Шполянського відділення поліції. Спільними зусиллями її вдалося знайти через дві доби, здоровою та неушкодженою, на одній із залізничній станції в Шполянському районі та повернути матері. Дівчина пояснила працівникам поліції, що їздила до своїх знайомих.

Поліцейські провели з дівчиною профілактичну бесіду. На матір правоохоронці Черкаського відділу поліції склали адміністративний протокол за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу про адміністративні правопорушення та попередили її про недопущення в подальшому подібних випадків. Санкцією статті передбачено штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Теги: черкаси, черкаська область, Шпола, зникла дитина, мати, дочка, поліція


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS