СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські спортсмени-олімпійці мотивуватимуть молодь

Дата: 11-01-2018, 14:03.

Черкаські спортсмени-олімпійці мотивуватимуть молодь 10 січня відбулося перше засідання виконкому відділення НОК України у Черкаській області у 2018 році. Проходив виконком під головуванням голови відділення Андрія Більди та за участі гостей: начальника управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максима Зеленського та його заступника Катерини Коваленко.Цю інформацію «Нова Доба» дізналася з офіційного сайту відомства.

Учасники зібрання обговорили питання й можливості забезпечення якісним спортивним інвентарем та обладнанням спортсменів, які претендують на участь в Олімпійських іграх та Юнацьких олімпійських іграх.

Також члени виконкому визначили пріоритетні напрямки роботи відділення у 2018 році, спрямовані на популяризацію олімпійського руху в області.
Одним із таких напрямів стане проведення на високому організаційному рівні заходів Національного олімпійського комітету України.
«Значну увагу необхідно приділити залученню олімпійців та провідних спортсменів області до участі у спортивно-масових заходів відділення, адже саме спортсмени можуть своїми досягненнями та власним прикладом мотивувати молодь до занять спортом», - зазначив Андрій Більда.

Теги: черкаси, черкаська область, Виконком відділення НОК, Андрій Більда, спортсмени, олімпійці, молодь


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o