ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У святкові дні Черкаси споживають на 15 % менше електроенергії

Дата: 11-01-2018, 14:46.

У святкові дні Черкаси споживають на 15 % менше електроенергії Попри численну ілюмінацію, у період Новорічних свят споживачі використовують менше електроенергії, ніж зазвичай. Насамперед пояснюють фахівці Черкаського міського РЕМ, це пов’язано зі зменшенням обсягів споживання електричної енергії промисловими споживачами. Більш стабільна ситуація з побутовими споживачами. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ПАТ «Черкасиобленерго».
− У свята вони споживають енергії лише на півтора-два відсотки більше, − розповідає директор Черкаського міського району електричних мереж Вадим Трохимець.

Аварійні ситуації найчастіше виникають через перевантаження мереж споживачами, які перевищують договірні величини споживання щодо потужності, чим і перевантажують власну мережу.
У Новорічні свята міські енергетики відпрацювали без аварійних відключень.
Аби й надалі уникати форс-мажорних ситуацій, фахівці ПАТ «Черкасиобленерго» радять споживачам не перевантажувати власні електромережі, а у разі виникнення аварій звертатися до оперативної служби Черкас за номером 15-05 або ж до кол-центру компанії: 33-87-87. Ці служби працюють у режимі 24/7.

Довідково: у середньому обласний центр споживає 2,3 МВт год електроенергії на добу, тоді як у свята цей показник знижується до 1,9 МВт год.

Теги: черкаси, черкаська область, святкові дні, електроенергія, споживачі, Черкасиобленерго


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o