ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На що витрачалися черкащани у 2017 році

Дата: 11-01-2018, 15:48.

На що витрачалися черкащани у 2017 році Ось і почався новий рік. Попереду нові горизонти, інтереси і плани. А як будувати нові плани без аналізу минулих? Ось і ми так подумали. Тож, аналізуємо разом, на що саме витрачались черкащани торік, користуючись «Оплатою частинами». Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі «ПриватБанку».

За минулий 2017 рік у Черкаському регіоні послугою «Оплата частинами» скористалися майже 24 тисячі разів на загальну суму більше 137 млн грн.

Найпопулярнішою виявилася техніка − побутова та цифрова, на яку черкащани витратили 90 млн грн, уклавши 18 тис. угод по сплаті частинами. Середній чек другої за популярністю купівлі склав близько 2 тис. грн. Це − витрати на одяг та взуття, майже 35 млн грн на 3 725 кредитних угод.

10 млн грн черкащани витратили на утеплення власних осель за програмою «Теплі Кредити». А от жага до здорового способу життя вартувала містянам 1,1 млн грн. Прагнення комфорту виявилось рівноцінним бажанню порадувати прекрасну половину людства, тож на меблі й прикраси минулого року було витрачено по 600 тис. грн порівну.

Плануючи цьогорічні витрати, пам’ятайте, що існує сервіс, оберігаючий від значних одноразових витрат і «розрахункових» стресів. Адже саме сервіс «Оплата частинами» дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 24 рівних частин, а для оформлення послуги потрібна лише кредитна картка ПриватБанку.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за посиланням chast.pb.ua. Наразі таких торговельних точок у Черкасах понад 800, а загалом по черкаській області − понад 1500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.


Теги: черкаси, черкаська область, витрати, покупки, 2017 рік, ПриватБанк


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o