СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У лісах Черкащини починається облік чисельності мисливських тварин

Дата: 11-01-2018, 15:23.

У лісах Черкащини починається облік чисельності мисливських тварин У лісах Черкащини розпочинається зимовий облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин. Згідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.07.2013 № 215 «Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області», триватиме облік з 10 січня по 5 лютого 2018 року і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Про це та про ряд інших важливих питань щодо ведення мисливського господарства йшлося на нараді з користувачами мисливських угідь та мисливствознавцями держлісгоспів, що відбулася днями в адмінприміщенні Черкаського лісгоспу.

Перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Горда акцентував увагу присутніх на деяких протиріччях, які виникають при веденні лісового та мисливського господарства, і які потрібно вирішувати спільно з користувачами мисливських угідь. Це стосується пошкодження мисливськими тваринами (козулями, кабанами) лісових культур. Зупинився перший заступник начальника управління на змінах у Законі України “Про природно-заповідний фонд України” в частині заборони полювання, адже згідно минулорічних законодавчих змін на території об’єктів ПЗФ взагалі заборонено будь-яке полювання. Крім того, наголосив Василь Іванович на підтриманні у нормальному стані усіх біотехнічних споруд, які функціонують в мисливських угіддях.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства обласного управління Володимир Рибалка нагадав, що в Черкаській області функціонує 53 мисливських господарства, з них 6 підпорядковані державним лісовим господарствам. Наголосив доповідач на неухильному дотриманні техніки безпеки при проведенні полювань, підгодівлі диких тварин в зимовий час, на здійсненні об’єктивної і своєчасної таксації мисливських тварин в лісах Черкащини та на посиленні рейдової роботи.

Головний спеціаліст Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Аксютко зазначив, що облік здійснюється з метою забезпечення об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях області.

Здійснюватиметься таксація за участю працівників державних лісових господарств і управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА. Після 5 лютого результати обліку будуть узагальнені для визначення динаміки чисельності мисливських тварин та для майбутнього встановлення лімітів їх використання, норм добування й пропускної спроможності мисливських угідь.

Теги: черкаси, черкаська область, мисливські тварини, облік, лісництво, лісівники


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o