ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канівський центр зайнятості підбив підсумки за рік

Дата: 11-01-2018, 17:43.

Канівський центр зайнятості підбив підсумки за рік Протягом 2017 року послугами Канівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 1369 безробітних громадян міста та району, що на 23,9% менше, ніж за відповідний період минулого року. З початку року центром зайнятості зареєстровані 865 безробітних осіб, що становить 85,6% аналогічного періоду 2016 року. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міської ради.

Чисельність осіб, забезпечених роботою (за направленням центру зайнятості, самостійно, шляхом укладання договорів цивільно-правового характеру) протягом 2017 року, складає 1490 осіб, з них 445 зареєстровані безробітні. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 17 безробітних, у тому числі 8 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 9 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності.

Протягом 2017 року ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 10 осіб.

Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 447 безробітних. Професійне навчання проходили 167 осіб.

Станом на 1 січня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 403 особи, з яких більше ніж половину складали жінки, 31,3% – молодь віком до 35 років, 52,1% склали особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, понад 46% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Станом на початок січня 2018 року 319 осіб отримували допомогу по безробіттю.

Теги: черкаси, черкаська область, центр зайнятості, безробітні, працевлаштування, Канів


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o