ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Як із 1 січня 2018 року призначатимуть пенсії?

Дата: 11-01-2018, 19:01.

Як із 1 січня 2018 року призначатимуть пенсії? Із 1 січня 2018 року право на пенсію у 60 років мають чоловіки за наявності стажу не менше 25 років. За жінками зберігається вікова градація виходу на пенсію, передбачена ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». З цього року це стосуватиметься жінок у віці 58, 60 років і також за наявності стажу не менше 25 років.

Діапазон необхідного стажу щороку збільшуватиметься на 12 місяців до досягнення 35 років у 2028 році.

Є категорія осіб, які вийшли на пенсію у 2011 році. Для них максимальний стаж 25 років для чоловіків та 20 років для жінок. Це право за особами зберігається.

Із 1 січня 2018 року особи, які мають стаж від 15 до 25 років, будуть мати право виходу на пенсію у 63 роки.

За наявності з 1 січня 2019 року стажу від 15 років, але не менше 16 років, призначення пенсії за віком матимуть особи після досягнення 65 років.

Наявність страхового стажу, передбаченого частиною першою – третьою статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», який дає право на призначення пенсії за віком, визначається на дату досягнення особою відповідного віку і не залежить від наявності страхового стажу на дату звернення за призначенням пенсії.

У період до досягнення необхідного пенсійного віку особа може отримувати соціальну допомогу в органах соціального забезпечення.

Теги: черкаси, черкаська область, пенсії, призначення, 1 січня, 2018 рік


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o