СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителям Жашківщини і Тальнівщини нагадали про небезпеку пожеж

Дата: 11-01-2018, 21:08.

Жителям Жашківщини і Тальнівщини нагадали про небезпеку пожеж 10 січня рятувальники Жашківського та Тальнівського районів провели профілактичні рейди, метою яких стало попередження виникнення пожеж в житловому секторі. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Відвідуючи село Житники та Тальне, фахівці «Служби порятунку «101» поспілкувалися з мешканцями житлових будинків та нагадали їм основні загрози зимового періоду, які можуть призвести до пожеж. Водночас рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки під час користування опалювальними приладами.

Громадянам розповіли про те, як правильного використовувати електроприлади, та наголосили на недопущенні перенавантаження електромереж, що може призвести до короткого замкнення.

На завершення рейду співробітники ДСНС залишили громадянам застережні листівки з порадами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, що на думку рятувальників, дозволить краще знати правила пожежної безпеки та зберегти життя та майно громадян.

Теги: черкаси, черкаська область, Жашківщина, Тальнівщина, пожежна безпека, пожежа, правила безпеки, ДСНС


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o