СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Привітали ювілярів на Шполянщині

Дата: 11-01-2018, 22:35.

Привітали ювілярів на Шполянщині Наш славний край шанує досвід і мудрість своїх довгожителів, а керівники району продовжують хорошу традицію вітати своїх земляків із нагоди їх мудрих ювілеїв. Зазначимо, що нині на Шполянщині проживає понад 100 людей, яким із Божого благословення у 2018 році виповниться 90, 95, 100 і більше років. Про це «Нова Доба» дізналася в Шполянській РДА.

Саме ці шполяни зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими спогадами не тільки зі своїми ровесниками, а й передати їх наступним поколінням.
Уже на старті 2018-го дні народження відзначили четверо шполян. А саме, 4 січня 2018 року, 90-ту зиму в своєму житті зустріла жителька Василькова Ірина Григорівна Торба. І хоча іменинниця, за станом здоров’я, була змушена переїхати до доньки в Білу Церкву, представники влади району віднайшли можливість і передали квіти, подарунок та грошову допомогу іменинниці через її невістку – Тамару Дмитрівну.

А вже наступного дня, 5 січня 2018 року святкувала 90-річчя Ніну Антонівну Титаренко із Іскреного.
День 7 січня 2018 року став ювілейним для жителя Лозуватки Василя Прокоповича Ковбаси. 80-й січень завітав до іменинника не з «пустими руками», а подарував тепле спілкування із родиною та керівниками району.
Не менш душевною та теплою стала зустріч заступника голови райдержадміністрації та голови районної ветеранської організації і з Анастасією Степанівною Лузан із Капустиного, якій 8 січня 2018 року виповнилось 95.

Теги: черкаси, черкаська область, ювіляри, вітання, день народження, Шполянщина


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o