ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Очільник міста Черкаси зустрівся з освітянами

Дата: 12-01-2018, 14:04.

Очільник міста Черкаси зустрівся з освітянами Міський голова Анатолій Бондаренко провів зустріч із керівниками закладів освіти, культури та спорту. Метою зібрання стало формування нового виконавчого комітету. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

– Вам відомо, що міська рада на своєму засіданні 10 січня проголосувала за розпуск нинішнього складу виконавчого комітету та звільнення його заступників, – говорить Анатолій Васильович. – У складі виконавчого комітету бачу тільки професійних
людей, які працюватимуть в інтересах громади.

Очільник міста Черкаси зустрівся з освітянами
Міський голова звернувся до освітян аби вони запропонували кандидатів на посаду заступника міського голови з гуманітарної сфери.

Під час розмови торкнулися й теми бюджету – 2018. За словами Анатолія Бондаренка, від початку грудня проект рішення про бюджет регулярно виносився на розгляд і погодження виконавчим комітетом. Утім, щоразу кворум не збирався. Двічі ініціювалось затвердження цього документу радою. Але частина депутатського корпусу відмовилася брати участь у голосуванні.

Теги: черкаси, черкаська область, міський голова, голова міської ради, бюджет, освіта, освітяни


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o