КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Василя Симоненка згадували на Черкащині

Дата: 12-01-2018, 18:05.

Василя Симоненка згадували на Черкащині 83 мало виповнитися Василеві Симоненку цього року. В обласній філармонії черкащани з різних куточків зібрались, аби вшанувати поета. Тут традиційно відзначили й цьогорічних лауреатів Всеукраїнської літературної премії. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ЧОДА.

– Наша сучасність наскрізь пронизана поетовими рядками: «Народ мій є, народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» – мовив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – І це, як високодуховна, потужна відповідь багаторічним спробам сплюндрувати й знищити все українське голодами, війнами, репресіями. Але очевидно нікому не перемогти нашу націю, її волю до життя. Це пропагував і Василь Симоненко.

Голова конкурсної комісії, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Володимир Поліщук нагадав, що Всеукраїнська літературна премія ім. В. Симоненка, започаткована в 90-их роках обласною адміністрацією та обласною радою, призначається у двох номінаціях – за художні твори високогромадянського звучання, спрямовані на побудову незалежної демократичної України.

– Щороку кількість претендентів на премію збільшується, – сказав Володимир Поліщук. – Так, у 2017 році таких вже 24. У номінації «За кращу першу поетичну збірку» переміг полтавчанин боєць добровольчого батальйону «Правий сектор» Олекс Бик, в номінації «За кращий художній твір» – киянка журналістка Світлана Короненко.

Теги: черкаси, черкаська область, Василь Симоненко, премія, філармонія, лауреати


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o