СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Золотоніському районі на дорозі загорівся автонавантажувач

Дата: 13-01-2018, 10:45.

У Золотоніському районі на дорозі загорівся автонавантажувач Загорання самохідного навантажувача «Manitou» сталося у селі Крупське Золотоніського району о 12:16, коли він рухався сільською автодорогою. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Механік-водій, прямуючи зі свинокомплекса до села, помітив, що з моторного відсіку з’явився дим. Чоловік зупинив транспорт ф за допомогою двох порошкових вогнегасників спробував ліквідувати загорання. Проте двох вогнегасників виявилося недостатньо і він побіг до ферми, звідки разом із працівниками приніс до місця загорання ще чотири вогнегасники. Проте пожежу двигуна вдалось ліквідувати лише коли до місця події на виклик механіка прибув черговий караул з Золотоніської пожежно-рятувальної частини.

За попередніми даними, пожежа виникла через коротке замикання електричної проводки.

Теги: черкаси, черкаська область, Золотоніщина, пожежа, техніка


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS