Новина із категорії: Анна Григорович, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Настав Новий рік...

Настав Новий рік...
Анна Григорович, RSS
Дата: 16-01-2018, 11:02.
Настав Новий рік – для когось несподівано, для когось довгождано. У країні, де йде війна, подібні свята сприймаються неоднозначно. Немов душа на вічному роздоріжжі – з одного боку, «життя триває, люди хочуть жити і радіти», з іншого – «негаразд щось у датському королівстві».
Я спостерігала, як в останні дні року, що минає, і перші дні нового деякі люди підводили підсумки–які подорожі, нові знайомства та приємні події відбулися в минулому році, які мрії збулися, а що ще залишається метою. Щиро радіючи за приємні події в житті інших, я зловила себе на думці, що свої підсумки підводити не хочу. Спокійно перейти з однієї життєвої смуги на іншу – ось що зараз для мене «вступити в новий рік».
Так, дуже різні смуги – це відчувається з перших днів 2018-го. Минулий рік – багато невдач і розчарувань, сумних «прозрінь», якась жорстока робота над собою і зміни буття. І в той же час – написана книга, про яку я мріяла з 2013-го. Мріяла, не будучи в змозі приступити до роботи – такого величезного джина треба було запхати у пляшку. Моє тихе щастя, що в 2017-му це вдалося зробити всього за 7 місяців, важко описати. Та й не потрібно. Тепер деякі переживання я вважаю за краще залишати в собі.

З перших днів 2018-го – раптом стали відкриватися двері, до цього щільно замкнені. Знаходяться деякі люди, котрих раніше мені було важко відшукати. Всім своїм єством відчуваєш цей новий етап в житті і дякуєш Бога – не тільки за удачі, але й за невдачі. Як сказав один мудрий чоловік, «наш тріумф витканий з наших поразок». Та й не потрібен мені тріумф. Хочеться тільки бачити, як по світу розлітається добре послання, в яке ти вклав всю свою душу. Хочеться бачити і відчувати поруч рідних людей, надійних, передбачуваних, які підтримають тебе в хвилини відчаю – справою, словом, молитвою.
Нехай Новий рік принесе нам мир – мир в країні, мир в душі. Хочеться побажати всім дорогим читачам мудрості, стійкості, Божого захисту і розради – на будь-яких життєвих смугах.

Теги: черкаси, черкаська область, Новий рік, свято, блог, Анна Григорович

Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o