СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шість вулиць у Черкасах можуть отримати нові назви

Дата: 18-01-2018, 14:02.

Шість вулиць у Черкасах можуть отримати нові назви Відповідний проект рішення погодив цього тижня виконавчий комітет Черкаської міської ради, розглянувши пропозиції комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок у місті Черкаси, враховуючи проведення загальноміського громадського обговорення. А саме: про перейменування вул. Нахімова – на вул. Юрія Тарасенка, вул. Невського – на вул. Олександра Маломужа, вул. Грибоєдова – на вул. Ярослава Чалого, вул. Ярославська – на вул. прикордонника Лазаренка, провулок Стасова – на вул. старшини Бойка, пров. Чкалова – на вул. Андрія Терещенка. Наступним кроком стане затвердження цього проекту рішення депутатами міської ради. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

У документі доручено департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради з врахуванням затверджених вимог та рекомендацій організувати та забезпечити виготовлення, встановлення покажчиків з новими назвами.

Шість вулиць у Черкасах можуть отримати нові назви


А також – рекомендувати фізичним та юридичним особам, які мають у власності будинки та споруди, виготовити і встановити покажчики з новими назвами вулиць, провулків та узвозів, відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 24.01.2012 № 109 «Про затвердження вимог та рекомендацій до дизайну адресного господарства м. Черкаси».

Теги: черкаси, черкаська область, вулиці, перейменування, назви, міська рада


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o