Підсумки «Доби»

Дата: 18-01-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події. На Черкащині розгортають пункти обігріву, понад півтори сотні населених пунктів області – без світла, на Городищені замело… потяг, а траси перекрили зламані дерева

В Черкаській області працюють 60 пунктів обігріву. Передусім вони розташовуватимуться на базі територіальних центрів соціального обслуговування. Також будуть відкриті додаткові пункти обігріву в лікувальних закладах. Кожен відвідувач зможе не лише погрітися, а й отримати першу допомогу, за необхідності у переважнній більшості пунктів запропонують також гарячий чай.

18 січня, станом на 14:00, внаслідок ускладнення погодних умов та спрацювання систем захисту були відключені об’єкти електричних мереж та порушено електропостачання 149 населених пунктів Черкаської області.

Потяг «Інтерсіті» Київ-Запоріжжя, через сильний снігопад застряг на станції Цвітково у Городищенському районі.

Зранку 18 січня на території міста Черкаси, внаслідок налипання мокрого снігу, відбулися падіння дерев на проїжджі частини автомобільних шляхів. Для розпилювання дерева та звільнення автошляхів було залучено відповідні спецслужби.


Актуально. В області негода затримається


Число. Близько 40 одиниць техніки прибирає сніг у Черкасах

Вся техніка, яка є в наявності у комунальних підприємств міста, фактично в цілодобовому режимі працює на вулицях міста, розчищаючи сніг. Також у прибиранні задіяні всі працівники цих установ. Так, від КП «ЧЕЛУАШ» працює 9 тракторів, 2 комбіновані дорожні машини, 8 КАМАЗів з відвалами, КП «Черкасиводоканал» – КРАЗ з відвалами та 2 трактори, КП «Черкаситеплокомуненерго» – 2 трактори, КП «Соснівська СУБ» – 8 тракторів та 4 трактори – у «Придніпровській СУБ».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода