СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Лісівники долучилися до ліквідації наслідків негоди на Черкащині

Дата: 19-01-2018, 13:22.

Лісівники долучилися до ліквідації наслідків негоди на Черкащині Працівники державної лісової охорони лісгоспів цілодобово задіяні у ліквідації наслідків снігопадів та сніголамів. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

«Наразі йдеться про розчищення доріг загальнодержавного й місцевого значення, звільнення ліній електропередач від повалених дерев. Загалом задіяна практично уся лісогосподарська техніка лісгоспів, яка може допомогти у ліквідації наслідків зимової стихії для нормального функціонування громад», – повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Сніголам зашкодив лісовим насадженням не тільки в містах і селах, а і на значній площі лісових масивів Черкащини. Проте поки що не йдеться про ліквідацію сніголамів у лісових насадженнях, оскільки дерева під натиском снігу продовжують падати та ламатися. Згодом буде обстежено лісові насадження на предмет їх пошкодження. Інформація буде узагальнена та повідомлена додатково.

Теги: черкаси, черкаська область, лісівники, дерева, ліс, негода, мокрий сніг


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS