Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Я знаю, що ти прийдеш

Я знаю, що ти прийдеш
Анна Сакун, RSS
Дата: 21-01-2018, 18:44.
Я знаю, що ти прийдеш. Дзвінким сміхом увірвешся в моє життя і зміниш його назавжди. Я знаю це, тому що ми вже пов’язані всіма силами Всесвіту, попри час, простір, плетеницю минулого й майбутнього, попри дійсне й бажане, бо це наше з тобою призначення.

Я знаю, що ти прийдеш – і межі мого світу стануть ширшими втричі. Одна душа обирає іншу, щоб через неї відвідати цей світ і здійснити вищий задум. Одне за одним ми приходимо сюди, тож я знаю, що ти вже готуєшся до цієї подорожі. І знаю, що ти обираєш мене.

Я знаю це, бо ти вже живеш у моєму серці, у безмежжі людських почуттів, у кольоровому океані людської душі. Я знаю, що ти прийдеш, і вже ніколи, ні в цій реальності, ні в іншій, я не буду сама, а ти завжди будеш зі мною.

Я знаю, що ти прийдеш. Відкриються нові смисли, завершаться старі програми, зруйнуються бар’єри й подолаються усі страхи – мої й твої. Я знаю, тобі страшно теж, тому ти й не поспішаєш. Це бентежить, сковує й навіює сумніви «чи варто?». Варто! Бо ми крок за кроком усе пройдемо разом.

Чому я знаю це? Тому що мені страшно теж. Проте я на тебе чекаю, бо ти точно прийдеш. А поки ти лише плануєш це, я вже знаю як лунатиме твій сміх, що ти полюблятимеш і як шалено ми радітимемо сонцю, вітрові, снігу чи дощу. Ти навчиш мене новому, а я передам тобі те, що вже відомо й відпущу, коли настане час. Я знаю, що ти прийдеш, бо я – твоя Мама.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, Мама, дитина, психологія, страх, майбутнє, душа, Сакун

Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o