Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Торба тарганів і засіб від проблем

Торба тарганів і засіб від проблем
Анна Сакун, RSS
Дата: 22-01-2018, 15:41.
Найсильніша зброя проти всього лихого, що є у нашому житті, – це прийняття. Ні, це не зміна погляду на проблему, якщо не можеш її змінити. Це цілковите, повне й беззаперечне прийняття того стану речей, який нині склався. Погодитися з ним і навчитися жити за тих умов, що є. Переконана, що в цьому і є суть: хочеш, щоб стало краще, живи щасливо й у згоді з наявним.

Всесвіт таким чином нас випробовує, маємо пройти смугу перешкод не зі зброєю в руках, а з розумінням, для чого вона потрібна. А щоб це зрозуміти, маємо прийняти. Відкрити двері й впустити у свій дім, посадити ситуацію за стіл, напоїти її чаєм і відверто поговорити. Прийняття – це відповідь на запитання «Чому ти саме тут?».

Немає коштів – прийми. Дихання від цього не зупиняється, та й життя теж. Просто розумій, що ситуація така, як є, й вона не зміниться лише тому, що ти цього бажаєш. Все зміниться тоді, коли ти приймеш посланий тобі ж досвід. Навчитися заощаджувати, побачити життя під іншим кутом і не боротися проти цього, а смиренно прийняти правила гри саме цього моменту.

Проблеми на роботі – прийми. Вони ж не виникли просто нізвідки? Щось до цього призвело, і це щось вимагає, щоб його поважали. Не виходить? Перефразую. Коли набридає щоденний обіг обов’язків, графік чи ж відчуваєш, що тебе не розуміють, потрібно просто «відійти» у бік і розкласти все на молекули. Обов’язків ніколи не стане менше – не неси їх додому. Графік не зміниться від того, що ти тупочеш ніжкою і мрієш «ще хоч півгодинки поспати». Приходь учасно. Чому? Тому ти маєш це прийняти як належне. Тебе ж приймають? Якщо проблеми з розумінням – копайте глибше. У себе. Людину, яка розуміє себе й чітко знає, чого бажає, неможливо не зрозуміти.

Немає нікого поряд – прийми. Іноді Всесвіт і посилає самотність, аби навчити людину жити у злагоді, для початку, із самою собою. Прийми себе – з усім гамузом тарганів і їхніх звичок. А ще – долай страхи. Коли боїшся сам себе чи й всього довкола – то боятимуться й тебе. Обходитимуть десятою дорогою.

І так можна вчинити абсолютно з усім, що вивертає нас на виворіт. Воно тому нас і турбує, що сидить за дверима нашої душі – холодне й голодне, не почуте й не обігріте теплим словом. Усе, що відбувається, – це частина нас і нашого життя. А в ньому є й хороше й погане – Всесвітній баланс ніхто не відміняв. І прийняти це, себе у цьому – найцінніший досвід, який згодом відкриє будь-які двері без скрипу й спеціальних ключів.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, прийняти, любити себе, розмова, робота, ключі, життя, Всесвіт, Сакун

Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o