СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах на Дніпрі врятували рибалку, який дрейфував на крижині

Дата: 23-01-2018, 13:17.

У Черкасах на Дніпрі врятували рибалку, який дрейфував на крижині 23 січня об 11 годині дня до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про рибалку, який дрейфує Дніпром, перебуваючи на невеликій крижині. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Крики про допомогу 69-річного рибалки почули охоронці мосту, які і повідомили про подію за номером «101» до Служби порятунку.

На місце події оперативно прибуло водолазне відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління. Рятувальники, застосувавши катер на повітряній подушці «Пегас», зняли рибалку з крижини, яка дрейфувала на фарватері посеред Дніпра та доставили його до берега.

Переляканого чоловіка напоїли гарячим чаєм та відправили додому. Медичної допомоги врятований не потребував.

Теги: черкаси, черкаська область, Дніпро, рибалка, крига, рятувальники


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS