ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Депутат Черкаської облради не повідомив НАЗК про набуття машини за майже півмільйона гривень

Дата: 24-01-2018, 15:19.

Депутат Черкаської облради не повідомив НАЗК про набуття машини за майже півмільйона гривень За матеріалами Черкаської місцевої прокуратури, Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України складо та направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2. ст. 172-6 КупАП, вчинене депутатом Черкаської обласної ради та за суміщенням завідувачем травматологічного відділення Уманської центральної лікарні. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської місцевої прокуратури.

Так, депутат Черкаської обласної ради не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання у власність автомобіля «SKODA OCTAVIA» 2017 року випуску, вартістю 464 737 грн., чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

Теги: черкаси, черкаська область, депутат, Умань, обласна рада, майно, декларація


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o