У Черкаському лісгоспі триває ліквідація наслідків негоди

Дата: 26-01-2018, 21:05

У Черкаському лісгоспі триває ліквідація наслідків негоди
У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків минулотижневої негоди. Нагадаємо, що саме Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме вони й найбільше постраждали від сніголаму. Крім того, багато електромереж проходять саме через лісові насадження підприємства. Тож спільно з енергетиками лісівники звільняли електромережі для оперативного ремонту поривів. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як повідомив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, наразі підраховують наслідки негоди у структурних підрозділах, проте насамперед продовжують займатися звільненням від повалених дерев доріг, електромереж, розширюють автошляхи та вивозять пошкоджену деревину. Тривають також роботи з ліквідації похилених понад трасами дерев та тих, у яких пошкоджена коренева система.

У лісгоспі працюють в посиленому режимі, а роботи виконують в екстремальних умовах – у снігових заметах, у морози, понад встановлені графіки роботи.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода