СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаському лісгоспі триває ліквідація наслідків негоди

Дата: 26-01-2018, 21:05.

У Черкаському лісгоспі триває ліквідація наслідків негоди У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків минулотижневої негоди. Нагадаємо, що саме Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме вони й найбільше постраждали від сніголаму. Крім того, багато електромереж проходять саме через лісові насадження підприємства. Тож спільно з енергетиками лісівники звільняли електромережі для оперативного ремонту поривів. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як повідомив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, наразі підраховують наслідки негоди у структурних підрозділах, проте насамперед продовжують займатися звільненням від повалених дерев доріг, електромереж, розширюють автошляхи та вивозять пошкоджену деревину. Тривають також роботи з ліквідації похилених понад трасами дерев та тих, у яких пошкоджена коренева система.

У лісгоспі працюють в посиленому режимі, а роботи виконують в екстремальних умовах – у снігових заметах, у морози, понад встановлені графіки роботи.


Теги: черкаси, черкаська область, Черкаський лісгосп, Дахнівка, дерева, негода, сніг


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS