21 одиниця техніки та 120 працівників були залучені для ліквідації наслідків негоди у Черкаському лісгоспі

21 одиниця техніки та 120 працівників були залучені для ліквідації наслідків негоди у Черкаському лісгоспі

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди, що пройшла областю на Водохреща. Найбільшою бідою стало те, що від налипання великої кількості снігу масово падали дерева. Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме вони й найбільше постраждали від сніголаму. Крім того, багато електромереж проходять через лісові насадження підприємства. Тож спільно з енергетиками лісівники звільняли електромережі для оперативного ремонту поривів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Як повідомив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, починаючи з 18 січня, у ліквідації наслідків негоди були задіяні 21 одиниця техніки та 120 працівників підприємства з усіх структурних підрозділів. За цей час на дорогах Черкаси-Канів, Черкаси-Геронимівка, Дахнівка-Геронимівка, Черкаси-Руська Поляна, напрямках на Свидівок, Тубільці, Ірдинь було прибрано 1070 повалених дерев.

Наразі підраховують наслідки негоди у структурних підрозділах, проте першочергово продовжують займатися розширенням автошляхів, ліквідацією похилених понад трасами дерев та тих, у яких порушена коренева система, вивозять пошкоджену деревину.

Не варто забувати й про добрі справи для громади – від снігових заметів черкаські лісівники чистили дороги в селах Мошни, Будище, Свидівок, Дубіївка, Руська Поляна. А те, скільки лісівники витягли із снігової облоги вантажівок, автобусів та легкових автомобілів, вже ніхто й не порахує.

У лісгоспі працювали в посиленому режимі, а роботи виконували в екстремальних умовах – у снігових заметах, у морози, понад встановлені графіки роботи.

“Головне – це відповідальність та розуміння складності ситуації від наших працівників, які оперативно виконували поставлені завдання та дотримувалися встановлених правил безпеки й охорони праці. Бо найважливіше – це життя і здоров’я людей, а з рештою ¬– обов’язково справимося”, – впевнений директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x