ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Депутат черкаської облради не повідомив НАЗК про зміни свого майнового стану

Дата: 30-01-2018, 15:18.

Депутат черкаської облради не повідомив НАЗК про зміни свого майнового стану За матеріалами Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України направило до суду два протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2. ст. 172-6 КупАП, вчинене депутатом Черкаської обласної ради. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської місцевої прокуратури.

Так, депутат Черкаської обласної ради не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме в 2017 році отримав дохід у розмірі 464 646 грн. від продажу транспортного засобу.

Крім того, депутат не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про отримання у власність автомобіля «KIA SORENTO» 2016 р.в. загальною вартістю 1 146 600 грн., чим двічі протягом року порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

Теги: черкаси, черкаська область, декларація про доходи, майновий стан, автомобіль, прибутки


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o