СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаському районі «народилася» ще одна прийомна сім’я

Дата: 31-01-2018, 22:07.

У Черкаському районі «народилася» ще одна прийомна сім’я Віктор та Надія Кривди з Думанець, які мають трьох власних дітей, минулого тижня забрали із Обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Теплий дім» у свій дім ще четверо дітей, аби подарувати їм щасливу родину. Повідомляють «Сільські обрії».
Торік родина Кривд пройшла навчання кандидатів у прийомні батьки та стала на облік у Службі у справах дітей. Доки вирішувалися процедурні питання, прийомні батьки в «Теплому домі» познайомилися із дітьми, яких мали намір забрати. Це два хлопчики, 11 та 14 років, і дівчатка – 5 та 8 років.

− Нині держава зацікавлена у тому, щоб діти виховувалися у сім’ях, а не у державних дитячих закладах. Майбутні прийомні батьки мають пройти відповідне навчання, зібрати необхідні документи. Житло для таких цілей не передбачене. Проте родина, яка бере на виховання дітей, отримує фінансову допомогу та пільги, − зауважує спеціаліст Служби у справах дітей Сергій Веретик.
Натепер в Черкаському районі функціонує 6 прийомних сімей, у яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 дитячий будинок сімейного типу, який налічує 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.





Теги: черкаси, черкаська область, Черкаський район, прийомна сім’я, Думанці, діти, Теплий дім


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS