СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Екоінспектори виявили порушення правил використання «щуковок»

Дата: 2-02-2018, 15:21.

Екоінспектори виявили порушення правил використання «щуковок» Під час природоохоронного рейду 2 лютого працівники Державної екологічної інспекції у Черкаській області в урочищі «Мамай», що в адміністративних межах Коробівської сільської ради виявили 2 факти порушень правил рибальства. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Йдеться про ловлю щуки з-під криги з перевищенням дозволеної кількості зимових вудок – «жерлиць» або, як їх ще називають – «щуковок».

Екоінспектори виявили порушення правил використання «щуковок» Правилами любительського і спортивного рибальства встановлено обмеження щодо їх кількості. Вказано, що на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об'єднаннями – не більше п'яти на рибалку! На жаль, не всі любителі зимової ловлі щуки дотримуються цієї вимоги. А деякі «любителі» дозволяють собі застосовувати і по 10, і по 20, і навіть по 30 «жерлиць» одночасно.

По кожному випадку складено адміністративний протокол за ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальний штраф за цією статтею становить 170 грн.

Також, цього дня виявлено факт незаконного лову на території орнітологічного заказника «Липівський», за що на порушника складено протокол по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Державні екологічна інспекція у Черкаській області закликає громадян дотримуватись правил риболовлі та не порушувати законодавство.

Теги: черкаси, черкаська область, екоінспекція, риболовля, щука, рибалка


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS