ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані обговорили перспективи розвитку міської галузі охорони здоров’я

Дата: 6-02-2018, 10:36.

В Умані обговорили перспективи розвитку міської галузі охорони здоров’я 1 лютого відбулась зустріч з громадськістю на чолі з міським головою Олександром Цебрієм щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я в умовах реформування на період 2018-2020 роки. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманської міської ради.

На зустрічі були присутні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, підприємці, громадськість, голови органів самоорганізації населення, і, безумовно, представники медицини.

Начальник відділу охорони здоров’я Ігор Григоренко розповів, що готує медична реформа, що запропоновано МОЗ та які перспективи розвитку галузі охорони здоров’я. Посадові особи структурних підрозділів міської ради отримали відповідні доручення міського голови.

«Чи зможе наша медицина вийти у вищу медичну лігу – залежить від нас. І тільки об’єднавши зусилля депутатів, підприємців, громади і самих медиків, ми зможемо підняти цю важливу галузь на належний рівень», – зазначив міський голова Олександр Цебрій.

Теги: черкаси, черкаська область, охорона здоров’я, реформа, Умань


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o