ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Радуцький більше не секретар міськради

Дата: 6-02-2018, 11:09.

Радуцький більше не секретар міськради Сьогодні на сесії Черкаської міської ради міський голова поставив у порядок денний питання про дострокове припинення повноважень секретаря міськради Олександра Радуцького, повідомляє сайт "Вичерпно".

Було виготовлено 43 бюлетені на всіх депутатів та міського голову. Всі - з оригінальною печаткою. Їх перерахували у присутності лічильної комісії та преси. У бюлетені два варіанти – «За» і «Проти», пояснив перед початком голосування голова лічильної комісії.

- Я хочу сказати, що посада секретаря не має бути політичною, це посада, яка забезпечує нормальну роботу міської ради. Олександр Романович розповів про заслуги за ці два роки, а я скажу за мінуси. Томи ми голосуватимемо за відставку, — зауваживпід час обговорення депутат Олексій Романов.

Участь у голосуванні взяли 26 осіб. 17 бюлетенів, за даними лічильної комісії, не використали. 26 «За», проти немає.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, сесія, політика, міськрада, Радуцький, Бондаренко


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o