СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Звенигородське комунпідприємство сплатило збитки за завдану шкоду довкіллю

Дата: 6-02-2018, 20:02.

Звенигородське комунпідприємство сплатило  збитки за завдану шкоду довкіллю Державна екологічна інспекція у Черкаській області провела планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Звенигородським виробничо-житловим ремонтно-експлуатаційним управлінням. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Встановлено, що від даного суб'єкта господарювання відбувся викид в атмосферу шкідливих речовин. Викид здійснювався без відповідного дозволу (наднормативні викиди), що є порушенням ст. ст. 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та ст. 68 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Внаслідок незаконного викиду державі завдано шкоду на суму близько 635 тис. грн.

Господарський суд Черкаської області виніс рішення щодо задоволення позову Державної екологічної інспекції у Черкаській області в повному обсязі.

Станом на 06 лютого сума 635 тис. 233 гривні сплачена Звенигородським ВЖРЕУ.

Теги: черкаси, черкаська область, звенигородка, комунальне підприємство, викиди в повітря


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o