ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Про пільги на санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО

Дата: 6-02-2018, 22:08.

Про пільги на санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО На Черкащині діє комплекс заходів задля всебічної підтримки на місцевому рівні учасників АТО та членів їхніх сімей, сприяння вирішенню їхніх соціально-побутових проблем. Серед ключових напрямків допомоги атовцям — отримання психологічної реабілітації та пільги на санаторно-курортне лікування.

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало під час засідання Асоціації громадських організацій учасників бойових дій, минулоріч пільгою із санаторно-курортного оздоровлення скористалися 412 учасників бойових дій, 12 інвалідів війни та 1 інвалід війни з наслідками травм хребта та спинного мозку з числа учасників антитерористичної операції разом із супроводжуючою особою.

На базі лікувально-профілактичних закладів області для отримання стаціонарного лікування учасників АТО розгорнуто 713 спеціалізованих ліжка в 262 палатах підвищеної комфортності. Особам зазначеної категорії, які звернулися за медичною допомогою до лікувальних закладів, допомога надається своєчасно, безоплатно та відповідно до галузевих стандартів.

Нагадаємо, з метою ефективного використання бюджетних коштів та забезпечення вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань для учасників антитерористичної операції торік було змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг. Так, відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування проводиться через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (учасник АТО – управління соцзахисту – санаторій). Гранична вартість путівки визначена у розмірах: для інвалідів війни з числа учасників АТО – 5 250 грн (без ПДВ); для учасників бойових дій з числа учасників АТО – 6 300 грн (з ПДВ).


Теги: черкаси, черкаська область, пільги, санаторно-курортне лікування, учасники АТО


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o