Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Нічна поїздка

Нічна поїздка
Анна Сакун, RSS
Дата: 7-02-2018, 16:41.
Вона стояла на зупинці. Ніч. Хурделив сніг уперемішку з дощем. Бив по обличчю, засипав за шарф. Холодний вітер підштовхував у спину. Вона стояла – чекала маршрутку. Темно, холодно, мокро й самотньо. Думки плуталися у голові, а сніг все періщив, залипав в очах, танув на губах і не давав відповіді на питання: «Що ти тут робиш?»

Одна маршрутка, друга. Не ті. На мить здалося, що потрібна ніколи не приїде. «Відступи, йди додому» – крутилося в голові. Ніч підступала все ближче, розкривала обійми. Крізь імлу пробивались фари автівок, освічуючи частину дороги, вказували шлях. «Я йду далі» – говорила сама собі. «Я відпускаю, мені геть не страшно» – повторювала знову й знову.

Попри всі обіцянки самій собі, закони природи й фізики відносин. Вона чекала маршрутку. Чекала, щоб поїхати до Нього. Опинитися там, де на душу чекає холодний душ. Де обійми – це більше, ніж дім, шафи й посуд. Там, де ранок починається не з кави, а з німої розмови й непевних доторків.

Зблимнули фари. Ніби хтось за небесним пультом натиснув на паузу – уповільнився сніг. Потрібний номер – хутчіш везіть. Усю в снігу, замерзлу й втомлену від власної провини, совісті й самознущань. Холодні й мокрі пальці судомно написали в меседжер «Їду». Він коротко – «Виходжу». Вона відпустила минуле, пройшла крізь ніч, а Він… Він просто йшов назустріч Їй вже на наступній зупинці…

*Будь-який збіг із реальними людьми є випадковим

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, блог, маршрутка, сніг, поїздка

Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o