СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Липівському заказнику затримали 10 порушників

Дата: 7-02-2018, 16:18.

У Липівському заказнику затримали 10 порушників 6 лютого спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля під час рейду на території орнітологічного заказника «Липівський» виявили та затримали 10 порушників.Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

У Липівському заказнику затримали 10 порушників У затриманих виявили рибу видів: сом – 1 шт., судак – 8 шт. та окунь – 6 шт.

За результатами складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 91 КУпАП (Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду) та направлено до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області.

Розмір шкоди, завданої довкіллю, становить 8,822 тис. грн. Відповідальність, відповідно до статті 91 КУпАП, передбачає накладення штрафу на громадян від 153 грн. до 408 грн.

Теги: черкаси, черкаська область, Липівський заказник, браконьєри, риба, риболовля


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o