ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Як обдурити голод?

Дата: 8-02-2018, 14:41.

Як обдурити голод? Найочевидніший спосіб схуднути – менше їсти. Щоправда, відмовлятися від звичок буває дуже непросто. Навіть якщо дуже хочеться з’їсти щось недозволене, є прийоми, які допоможуть обдурити голод.

1. Для кухні, посуду та інших предметів виберіть певні кольори, які знижують апетит. Наприклад, підійде синій колір. А от помаранчевого, жовтого і червоного краще навпаки уникати.
2. Відмовтеся від гострих спецій і соусів. Пікантні страви розпалюють апетит, і їсти хочеться ще більше. Якщо приберете гострі спеції і прянощі зі свого раціону, стане набагато легше контролювати голод.
3. Не їжте перед телевізором і комп'ютером. Взагалі найкраще приймати їжу в тиші. За фільмом або розмовами їжа поглинається швидше і непомітніше. На самоті й у тиші ви, найімовірніше, не з'їсте зайвого.
4. Пийте більше рідини. Хочете їсти перед сном – попийте води і лягайте спати. До того ж, зневодненість організму часто дає про себе знати саме підвищеним апетитом.
5. Купіть посуд маленьких розмірів. Це справа звички: більша тарілка – більша порція. А якщо класти менше, звикнете їсти менше. Тільки ж не бігайте по добавку!
6. Будьте активні, займайтеся спортом, виходьте на прогулянки. Після тренувань апетит знижується, а нав'язливе бажання одразу наїстися зникає або хоча б відходить на другий план.
7. Приберіть із поля зору висококалорійні продукти. Просто, але дієво. Тому солодощі і булочки прибираємо зі столу і зберігаємо у шафках.

Теги: черкаси, черкаська область, голод, приправи, рідина, організм


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o