СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Черкасах змагалися юні бадмінтоністи

Дата: 9-02-2018, 12:00.

В Черкасах змагалися юні бадмінтоністи Цими вихідними в місті Черкаси відбулися змагання обласного рівня з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2001-2004 року. Про це "Нова Доба" дізналася з сайту відділення НОК в Черкаській області. Відбувалися змагання у спорткомплексі Черкаського державного технологічного університету, де за нагороди спортсмени змагалися в одиночній, парній та змішаній категоріях. За перемогу боролися як юнаки, так і дівчата.

«Ми проводимо такі змагання, аби залучити якомога більше учнівської молоді до занять спортом, популяризувати вид спорту бадмінтон серед населення Черкаської області. Адже гра в бадмінтон сприяє здоровому способу життя та насиченому активному відпочинку», - зазначила головний суддя змагань, суддя другої категорії Тетяна Космина.

В особистій першості серед юнаків перше місце посів Антон Коропенко, 2 місце - Білал Гурбанов, 3 місце – Микола Кручко. Серед дівчат перемогу здобула Софія Демиденко, другу сходинку посіла Ольга Шостак, третю – Анастасія Мінченко.
Переможців та призерів змагань в особистій та у змішаній першості нагородили медалями та грамотами Черкаської обласної федерації бадмінтону та сувенірною продукцією відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Теги: черкаси, черкаська область, спорт, бадмінтон, юні спортсмени


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o