КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Уманчанину присудили вирок за несплату аліментів

Дата: 9-02-2018, 15:21.

Уманчанину присудили вирок за несплату аліментів 6 лютого вироком Уманського міськрайонного суду 34-річного жителя міста Умань визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей — аліментів), та призначено йому покарання у вигляді одного року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік. Про це «Нова Доба» дізналася від Уманської місцевої прокуратури.

Слідством установлено, що 34-річний чоловік, маючи малолітнього сина, попри рішення суду злісно ухилявся від сплати аліментів, не надавав матеріальної допомоги на утримання дитини, попри те, що працював, у зв’язку з чим загальна заборгованість склала майже 11 тисяч гривень.

Поки що вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, аліменти, розлучення, дитина


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o