СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Начальники управлінь АПК отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

Дата: 10-02-2018, 12:03.

Начальники управлінь АПК отримали сертифікати про підвищення кваліфікації У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького завершилося навчання начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій Черкаської області.

Сертифікати про підвищення кваліфікації їм вручили ректор Черкаського національного Олександр Черевко та начальник управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації Ігор Колодка. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ЧНУ.
— Навчання було корисним і для нас, і для вас, — зазначив Олександр Черевко. — Адже ви — авторитетні фахівці, практики. Тому робота проходила не лише у формі лекцій, доповідей, а й у дискусіях, обміні думками. Переконаний, агропромисловий комплекс області має резерви для розвитку! А наші двері завжди відчинені для вас!

Начальники управлінь АПК отримали сертифікати про підвищення кваліфікації


Нагадаємо, тридцятигодинні курси для керівників АПК у ЧНУ проходили уперше з 7 по 9 лютого. Ініціювало їх проведення управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації. Слухачами курсів щодо ефективності функціонування та перспектив розвитку підприємств АПК стали представники всіх районів Черкащини.

Теги: черкаси, черкаська область, начальники управлінь, АПК, сертифікати, підвищення, кваліфікація, ЧНУ


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o