ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На комунальній снігоприбиральній техніці ставлять трекери

Дата: 10-02-2018, 15:22.

На комунальній снігоприбиральній техніці ставлять трекери На снігоприбиральній техніці КП «ЧЕЛУАШ» встановлюють GPS-трекери. Обладнання дозволить як чиновникам, так і містянам спостерігати за роботою спецтехніки в режимі онлайн.
З ініціативою встановлення трекінгу на техніку виступив автор додатку MapaMagic Віктор Євпак.

На комунальній снігоприбиральній техніці ставлять трекери


Кількома днями раніше Євпак уклав угоду із «ЧЕЛУАШем», в якій зобов’язався обладнати техніку трекерами безкоштовно.
– Після встановлення обладнання кілька днів нам знадобиться на те, аби доопрацювати систему MapaMagic. Уже скоро, окрім трекінгу громадського транспорту, на спеціальному web-сайті можна буде спостерігати і за комунальною технікою, – говорить Віктор Євпак. – У подальшому ми хочемо вдосконалити систему, щоб вона не лише демонструвала рух снігоприбиральної техніки, а й допомагала відслідкувати ефективність її роботи. Наприклад, щоб відображалось, де техніка вже була кілька разів, і якщо по факту ділянка дороги виявиться неприбраною, у комунальників можна буде запитати про причини відсутності результату.

На комунальній снігоприбиральній техніці ставлять трекери


У КП «ЧЕЛУАШ» на ініціативу підприємця відгукнулись схвально.
– Якщо в когось виникають сумніви щодо роботи наших працівників та задіяної техніки – будь ласка, я не проти встановлення таких трекерів. Ми не збираємося приховувати свою роботу від громади, - говорить директор підприємства Олексій Мельник. – Ми готові показати свою роботу та встановити ці трекери, щоб у режимі онлайн можна було слідкувати за ходом очищення Черкас від снігу. Єдина умова ‒ щоб все було повністю безкоштовно, оскільки бюджетні кошти ми не можемо витрачати не за цільовим призначенням, а комерційних, на жаль, не так багато.

Теги: черкаси, черкаська область, комунальна снігоприбиральна техніка, трекери, Олексій Мельник, Віктор Євпак


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o