Біля Червоної Слободи загинув рибалка

Дата: 10-02-2018, 17:33

Біля Червоної Слободи загинув рибалка
9 лютого, близько 15-ї години, поблизу села Червона Слобода рибалки на кризі річки, почули з боку фарватера крики про допомогу. Через тонкий лід крижаного поля, що залишився біля фарватера і становив лише 1 сантиметр, люди не ризикнули піти на пошуки. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Зателефонувавши за номером 101, рибалки викликали на місце події рятувальників.

Через сильний туман пошуки потерпілого ускладнювалися, навіть провідник з місцевих рибалок, який краще за інших орієнтувався на місцевості, не зумів допомогти у пошуках. Врешті, дослідивши катером на повітряній подушці «Пегас» кілька квадратних кілометрів місцевості, рятувальники помітили слід від шин велосипеда. Рухаючись по цьому орієнтиру, за 2 кілометри від берега вони знайшли полинню, у яку і провалився чоловік. З огляду на ситуацію, чоловік до останнього намагався вибратися із води на тонку кригу, проте через переохолодження загинув.

Тіло рибалки хоч і знаходилося у воді, проте завдяки повітрю, що збереглося в одязі, ще трималося на воді, тому водолазам не довелось у пошуках загиблого пірнати на дно. Загиблого чоловіка, якому на вигляд було 50-60 років, доставили до берега.

Це вже третій трагічний випадок, що стався в області на кризі водних обєктів цього року, двох людей вдалось врятувати.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода