ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Чорнобаївська селищна рада придбала інтерактивні дошки для першокласників школи №1

Дата: 12-02-2018, 09:41.

Чорнобаївська селищна рада придбала інтерактивні дошки для першокласників школи №1 Днями у Чорнобаївській ЗОШ №1 відбулася презентація нещодавно придбаних за кошти селищного бюджету інтерактивних дощок.
Для школи придбали два комплекти дошок (безпосередньо сама дошка із комплектуючими), а також відеопроектори у кабінети, де їх встановили. На ці цілі з селищного бюджету виділено 56 тис. грн.

Чорнобаївська селищна рада придбала інтерактивні дошки для першокласників школи №1


Ознайомитися з роботою нового обладнання завітали Чорнобаївський селищний голова Алла Мірошниченко і представники депутатського корпусу Чорнобаївської селищної ради. Інтерактивні дошки встановлені в двох перших класах. Дошки підключені до інтернету, що, за словами вчителів, дозволяє залучати більшу кількість наочності на уроці.

Чорнобаївська селищна рада придбала інтерактивні дошки для першокласників школи №1


Для прикладу вчителі початкових класів Неля Точена та Валентина Командіренко провели уроки математики і читання, а першокласники показали вміння працювати з технічним обладнанням. У ході візиту гості з селищної ради й самі спробували попрацювати з інтерактивною дошкою.
− У нашій школі приємна подія, ми презентуємо нові мультимедійні дошки та відеопроектори, − говорить заступник директора з виховної роботи Лариса Мовчан, − першокласники і вчителі вже досить майстерно оволоділи навичками роботи з інтерактивною дошкою та із захопленням працюють з нею.

Чорнобаївська селищна рада придбала інтерактивні дошки для першокласників школи №1


− Використання інтерактивної дошки на уроках є однією з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства, − додає в.о. директора Чорнобаївської ЗОШ №1 Валентина Чорногор. − Це дозволяє вчителю покращити сприйняття уроку за рахунок збільшення кількості ілюстративного матеріалу. Використання мультимедійного комплексу дає можливість виводити на екран картинки, карти, схеми, створювати й переміщати об’єкти, запускати відео, анімації. Завдяки цьому діти сприймають інформацію швидше, активніше беруть участь у обговоренні навчального матеріалу.

Інна Чмихало

Теги: черкаси, черкаська область, селищна рада, Чорнобаївщина, інтерактивна дошка, школа


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o