ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Шполянській ОТГ замінюють вікна в закладах освіти

Дата: 12-02-2018, 11:07.

У Шполянській ОТГ замінюють вікна в закладах освіти Уже нові металопластикові вікна з’явились у міській школі № 3 – гімназії та Скотарівському НВК. Загалом на заклади загальної середньої освіти громади заплановано придбати 35 вікон, на що із місцевого бюджету виділили кошти у сумі близько 200 тис. грн. Заміну віконних блоків розпочали два тижні тому. Наразі роботи тривають у міській школі № 3 – гімназія. Там вже встигли замінити дев’ять вікон у трьох навчальних класах з інформатики. Про це «Нова Доба» дізналася в Шполянській міській раді.

Директор міської школи № 3 – гімназія Віктор Рукавець, зазначив, що для школи це добра справа, адже у комп’ютерних класах стояли застарілі вікна, які навіть відчинити тяжко. Поряд із цим, робота із встановлення енергозберігаючих вікон триває і в загальноосвітній школі І−ІІ ступенів села Скотареве, Шполянської ОТГ. Наразі у будівлі встановили три нових вікна.
Директор Скотарівського НВК, Валентина Ступка повідомила, що насамперед почали утепляти найхолодніші класи сільської школи – кабінет української мови, хімії та початкового навчання. Також одне вікно замінять на головному фасаді школи.

Із наступного тижня у цих закладах освіти оновлення шкільних вікон продовжиться і розпочнеться ще у трьох міських школах та триватиме протягом всього місяця: у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 встановлять 6 вікон, в НВК № 2 – ліцей вже змінили 6 вікон та ще 2 вікна встановлять з наступного тижня, так само в Скотарівському НВК довстановлюватимуть 3 вікна, ще 2 вікна змінять у НВК № 3-гімназія і в ЗОШ І−ІІІ ступенів № 5 встановлюватимуть 4 нових віконних блоки.

Теги: черкаси, черкаська область, Шполянська ОТГ, вікна, заміна, заклади освіти


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o