СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Чорнобаї фінішував чемпіонат району з волейболу

Дата: 12-02-2018, 22:05.

У Чорнобаї фінішував чемпіонат району з волейболу 3 лютого в спортивному комплексі був проведений фінал чемпіонату району з волейболу. У фіналі за перемогу змагались 4 кращих команд, які вибороли це право у попередніх зональних іграх. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Чорнобаїівської РДА.

У результаті напруженої боротьби вперше в історії чемпіонату перше місце виборола команда Великої Бурімки (капітан Ярослав Горобець), показавши злагоджену та технічну гру. Минулорічний чемпіон – команда зі Старого Ковраю (капітан Ігор Дрига) зайняла друге місце, третє місце дісталося команді села Крутьки (капітан Сергій Кондратенко), четверте почесне місце – у команди селища Чорнобай (капітан Анатолій Чумак).

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, дипломом І ступеня та медалями, призери отримали дипломи і медалі відповідних ступенів.

Теги: черкаси, черкаська область, Чорнобай, чемпіонат району, районні змагання, волейбол, Чорнобаївщина


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o