КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Кам’янська міська ОТГ реалізовуватиме «туристичний» проект коштом ЄС

Дата: 12-02-2018, 15:42.

Кам’янська міська ОТГ реалізовуватиме «туристичний» проект коштом ЄС Тясминський каньйон перетворять на туристичну перлину Черкащини. Тут цьогоріч реалізовуватимуть проект регіонального розвитку «Розбудова та облаштування туристичного об’єкту «Тясминський каньйон» в м. Кам’янка. Втілюватимуть його за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, інформують у Департаменті регіонального розвитоку облдержадміністрації.

Цей проект увійшов до 25 кращих проектів-переможців конкурсного відбору та став другим за програмою регіонального розвитку «Розвиток туризму». На його реалізацію спрямують понад 7,3 млн грн коштів ЄС. Загалом же з усієї України брали участь у конкурсі 506 проектів. Від Черкаської області – 19.

Відзначимо, відбирали проекти за п’ятьма програмами регіонального розвитку: «Інноваційна економіки та інвестиції», «Сільський розвиток», «Розвиток людського потенціалу», «Розвиток туризму» та «Загальноукраїнська солідарність». Загалом Комісія з відбору проектів регіонального розвитку розподілила понад 236 млн грн.

Ініціював написання «туристичного» проекту Департамент регіонального розвитку. Працювали фахівці Департаменту над ним спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку, Черкаським підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування» та Кам’янською міською об’єднаною територіальною громадою.

Теги: черкаси, черкаська область, Кам’янська міська ОТГ, туризм, розвиток, проект


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o