ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащан запитували, чи задоволені вони медичним обслуговуванням

Дата: 12-02-2018, 16:41.

Черкащан запитували, чи задоволені вони медичним обслуговуванням У центрах сімейної медицини постійно проводиться анонімне забезпечення із вивчення задоволеності населення медичним обслуговуванням. В опитуванні взяли участь 2 266 пацієнтів, аналізу підлягали основні питання: ставлення медичного персоналу, задоволеність результатами надання медичної допомоги, надання лікарями рекомендацій, санітарно-гігієнічні та матеріально-технічні умови та побажання щодо покращення меддопомоги. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник.

«Аналізуючи результати анонімного опитування пацієнтів, із 2 266 опитаних незадоволених медичним обслуговуванням − 203, що складає 9,0 % від загальної кількості. В основному пацієнти незадоволені довгими чергами в реєстратуру, недостатнім часом прийому сімейного лікаря, недостатньою кількістю пільгових медикаментів. Першість в опитуванні тримає Перший міський центр сімейної медицини − із 350 опитаних пацієнтів скарг невдоволених медичною допомогою не було. У Другому центрі опитано 417 осіб, невдоволених 15. У Третьому центрі − 588, незадоволених 58, майже 10 %. У Четвертому центрі − 363, невдоволених − 3. У П’ятому центрі опитано 548, невдоволених 42.
Усі проблемні питання по кожній поліклініці та пропозиції пацієнтів будуть доведені адміністрації закладів та взяті на контроль для усунення. Звичайно, аналіз передбачає і більшу деталізацію: рівень задоволеності залежно від віку, статі, соціальних груп», − йдеться у дописі.

Теги: черкаси, черкаська область, медичне обслуговування, лікарні, черги, реєстратура


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o