КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

24 серпня українцям покажуть фільм про тральщик «Черкаси»

Дата: 12-02-2018, 17:04.

24 серпня українцям покажуть фільм про тральщик «Черкаси» На День незалежності в Україні запланована прем’єра воєнної драми «Черкаси» про спротив команди однойменного морського тральщика російськими військовими в березні 2014 року під час анексії Криму. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Презентація стрічки режисера Тимура Ященка відбулася під час щорічного зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ) ще в грудні минулого року.

Фільм розповідатиме історію Мишка та Лева – двох хлопців зі сільської місцевості України. Вони опинилися на військовому кораблі Військово-Морських Сил України «Черкаси», що був дислокований в озері Донузлав під час захоплення Криму в 2014 році.

Зйомки фільму, який заснований на реальних подіях, розпочалися в квітні 2017 року в Очакові Миколаївської області. Знімальний процес проходив в Очакові, Одесі, в Чернігівській області та в Києві.

Екіпаж «Черкас» три тижні чинив опір ворогу і був єдиним із 13 українських кораблів, хто не спустив державний прапор до виходу останнього свого моряка з борту судна. Це історія про звичайних людей, які в один час зрозуміли, у чому їх призначення і що таке Батьківщина. Це кіно про новітню історію України.

Бюджет фільму становить близько 40 мільйонів гривень, із них майже 17,3 мільйони – державної підтримки.

Нагадаємо, 27 березня 2014 року рішенням сесії Черкаської міської ради командиру корабля Юрію Федашу присвоєно звання почесного громадянина міста Черкаси, а команду корабля вирішено нагородити за заслуги перед Черкасами.

Теги: черкаси, черкаська область, 24 серпня, показ, фільм, прем’єра


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o