ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах просять допомоги для постражалої в ДТП

Дата: 12-02-2018, 15:17.

У Черкасах просять допомоги для постражалої в ДТП 8-го лютого на черкаській дамбі трапилося ДТП, під час якого постраждала молода 29-річна дівчина, слідчий Черкаського відділення поліції, Вікторія Кононенко. Нині дівчина перебуває у важкому стані в 3-й міській лікарні м. Черкаси. Про це на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» повідомив черкаський активіст Олександр Носенко.

Унаслідок авторпригоди дівчина отримала травми у вигляді політравми, забою головного мозку, забою грудної клітини, двосторонньогогемотораксу, закритої травми живота, забою гомілки двох сторін та ін.

– Лікарі кажуть, стан постраждалої украй складний. Дівчина перебуває у комі і терміново потребує великої кількості крові, – говорить активіст. – Потрібна кров 3 групи резус негативний. Кров можна здати в обласній станції переливання крові. В реєстратурі важливо вказ-увати, що «кров здається для Кононенко».

Сім'я постраждалої потребує матеріальної допомоги, рідні будуть вдячні за будь-яку допомогу.

Номер картки ПриватБанк:
4731 2171 1043 6928,
одержувач Кононенко Владислав Григорович
(чоловік постраждалої).
Контактний тел. 063 622 44 53.


Вікторії нині важлива будь-яка допомога! Вдома на маму чекає майже трирічне маля.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, ДТП, аварія, травми, постраждала, кров, діти, дівчина, молода, допомога


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o