СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 12-02-2018, 20:36.

Підсумки «Доби» Події. Фермерів із Кичинців змушують віддати земельну ділянку та жителя Черкащини засудили за терористичну діяльність у складі «ДНР»

Власники фермерського господарства «Кичинці» (розташоване в межах Кичинецької сільської ради на території Набутівської ОТГ. отримали в оренду земельну ділянку, непридатну для посіву. Ділянки були виорані та повністю засіяні. При цьому відповідні дозволи на оренду землі фермери збирали дуже тривалий час – декілька років. У листопаді 2017 року представники прокуратури вилучили у господарів усі документи та ксерокопії на оренду землі.

Житель Черкащини, будучи радикально налаштованим та діючи з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки, вступив до силового блоку терористичної організації «ДНР», де здійснював силовий опір військовослужбовцям Збройних Сил України, брав участь у захопленні будівель та споруд, які займають державні органи та установи. Крім цього, за допомогою мобільного телефону та рації для радіозв’язку здійснював коригування вогню по блокпостах Збройних Сил України. Під час спеціального судового провадження Соснівський районний суд м. Черкаси погодився з доводами прокурора, визнав зловмисника винним і призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна


Актуально. За добу черкаські рятувальники доставили на берег два гурти рибалок


Число. Понад 2 тисячі безробітних жителів Черкас перебуває нині на обліку в центрі зайнятості

Теги: черкаси, черкаська область, рибалки, рятувальники, земля, безробітні, центр зайнятості


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o