КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

УДПУ підписав договір про співпрацю із Національним природним парком «Кармелюкове Поділля»

Дата: 13-02-2018, 14:04.

УДПУ підписав договір про співпрацю із Національним природним парком «Кармелюкове Поділля» У рамках Всесвітнього Дня водно-болотних угідь на природничо-географічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся семінар, покликаний привернути увагу до цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку нашої планети.

УДПУ підписав договір про співпрацю із Національним природним парком «Кармелюкове Поділля»


Семінар-зустріч пройшов за участю провідних фахівців факультету та Національного природного парку «Кармелюкове Поділля» Лілії Сошникової та Тетяни Сташенко і начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Людмили Стороженко. Організаторами заходу виступили науковці дослідної лабораторії «Екологія і освіта» (завідувач − доцент Ганна Гончаренко). Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

УДПУ підписав договір про співпрацю із Національним природним парком «Кармелюкове Поділля»


Під час заходу гості ознайомили присутніх студентів природничо-географічного факультету із ландшафтним та біологічним різноманіттям, історією, археологією, традиціями Національного природного парку «Кармелюкове Поділля».
Результатом плідної роботи семінару стало підписання угоди про співпрацю та здійснено обмін науковою, навчальною і методичною літературою. Окрім цього студенти отримали запрошення взяти участь у екологічному таборі, конкурсі фотографій «Природа через об’єктив», Всеукраїнській конференції «Роль національних природних парків у розвитку туризму», молодіжному форумі «Південне Поділля – перлина України».

Теги: черкаси, черкаська область, УДПУ, договір, Національний природний парк


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o