КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

КП «Дирекція парків» запрошує на святкування Масниці

Дата: 13-02-2018, 15:40.

КП «Дирекція парків» запрошує на святкування Масниці 12 лютого 2018 року початок святкової неділі! Найголовніші страви свята − млинці та вареники. КП «Дирекція парків» запрошує всіх посмакувати на святкуванні Масниці в парку «Сосновий бір».

Демонструвати унікальні рецепти страв будуть ВНЗ нашого міста, а саме: Черкаський державний технологічний університет, Черкаський комерційний технікум та кулінарне училище. Вареники цікавих форм та оригінальних начинок, та креативні млинці. Уже в цю суботу, 17 лютого, всі святкуємо та смакуємо.

КП «Дирекція парків» 17 лютого вже традиційно організовує народні забави. Конкурси для любителів млинців та вареників, атракціон для відчайдух «Стовп із подарунками», виступи кращих творчих колективів міста, пригощання від черкаських студентів, спортивні змагання, яскраві фотозони, святковий ярмарок та тематичні майстер-класи від народних майстрів, вогняне шоу та спалювання опудала зими, а ще − безліч призів.

Теги: черкаси, черкаська область, КП «Дирекція парків», Масниця, святкування


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o